Kabaret Pod Wyrwigroszem

To my - „Kabaret pod Wyrwigroszem”! Żeby nie przynudzać: po renowacji składu (2005) - kabaret wsiadł w busa i zaczął podróżować po kraju. I zagranicy. Ten etap działalności trwa do dzisiaj. Pozytywizm! Wysiadamy z auta tylko wtedy, kiedy trzeba pozytywnie wystąpić. Po drodze zdarzyła nam się ponad czteroletnia współpraca z RMF FM, gdzie dwa razy w tygodniu mieliśmy swoje okienko z nowymi przygodami Kresowiaków. A co jest? Gramy ponad 200 spektakli w roku. Są zaproszenia do realizacji TV. A co najważniejsze, mamy nowoczesne studio, w którym nagrywamy piosenki w postaci teledysków („Ona nie tańczy dla mnie”, „Oddział specjalny”) i realizujemy poważne i niepoważne filmy! Reszta historii Kabaretu pod Wyrwigroszem jest w trakcie tworzenia. Się Możesz być częścią tej historii w Copernicus 21 stycznia. Potrzebujemy twojego wsparcia, bo tym razem na "pojedynek" kabaretów wyzwał nas prężnie rozwijający sie kabaret z Chicago- Niewiadomo Co!

Kabaret Niewiadomo Co

Viva Polonia !
Po raz czwarty, tym razem 4 listopada wspaniała gala. Ponad sześć godzin zabawy. 40-u wykonawców zaprezentuje się na scenie Copernicus Center. Usłyszą Państwo i zobaczą na żywo polonijnych artystów, którzy tworzą z dala od wielkich scen, tu na obczyźnie obok nas. Będą dzieci słynnych rodziców, jak na przykład Bartek Zieliński syn Andrzeja Zielińskiego twórcy zespołu Skaldowie. Marcus Band, Marek Kalinowski, Jarek Spychalski, Andrzej Dylewski, Leonard Kaczanowski, Agnieszka Topolska to tylko część z nich. Zaprzezentują się także młode dopiero wschodzące gwiazdy polonijne. Będzie występ naszego kabaretu Niewiadomo Co i wiele niespodzianek. Trzy poprzednie rewie okazały się wielkimi sukcesami. Pomysłodawczynią i organizatorką tej specjalnej gali jest Barbara Szymańska - właścicielka Alibaba Retro Cafe.
Organizatorka sama jest wspaniałą artystką, która na tegoroczną imprezę napisała słowa do piosenki "Viva Polonia to nasz glos" , która może stanie się hymnem VIVY POLONIA.
Zapraszamy całe rodziny, są zniżki dla seniorów. Tej gali nie można przegapić. Po koncercie kontynuacja i dalej wspólna zabawa w Anexie. VIVA POLONIA będzie wydarzeniem kulturalnym tej jesieni. Zapraszamy serdecznie!

$29.75 - $50.00

Tickets

→ For Directions + Parking + Dining + Hotel Discounts please visit the Copernicus Center website. (link opens in new tab)

 

Upcoming Events
Copernicus Center